74F181SPC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F181SPC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC ARITHMETIC LOGIC 4BIT 24-DIP
Ngā Rauemi: 74F181SPC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F181SPC
Tau Wae 74F181SPC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4723 pcs Pepa Raraunga 74F181SPC.pdf
Whakaaetanga Utu 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 24-PDIP
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 24-DIP (0.300", 7.62mm) Tae Mahi 0°C ~ 70°C