74F106AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F106AP
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 1A 200 MOHM TH
Ngā Rauemi: 74F106AP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F106AP
Tau Wae 74F106AP Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 1A 200 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5652 pcs Pepa Raraunga 74F106AP.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 74F
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Phenolic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 190MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 200 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Whakatauranga onamata 1A