74F104AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F104AI-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 100MA 6 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.74F104AI-RC.pdf2.74F104AI-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F104AI-RC
Tau Wae 74F104AI-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 100MA 6 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5276 pcs Pepa Raraunga 1.74F104AI-RC.pdf2.74F104AI-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 74F
Ratonga - Q @ Freq 100 @ 2.52MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 14MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max Whakatauranga onamata 100mA