73F103AF-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 73F103AF-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 150MA 7.5 OHM TH
Ngā Rauemi: 73F103AF-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 73F103AF-RC
Tau Wae 73F103AF-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 150MA 7.5 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5744 pcs Pepa Raraunga 73F103AF-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.470" Dia x 0.625" L (11.94mm x 15.88mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 73F
Ratonga - Q @ Freq 140 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.6MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 7.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 150mA