73F-375-50-NB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 73F-375-50-NB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC RCPT 10-12AWG 0.375
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 73F-375-50-NB
Tau Wae 73F-375-50-NB Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 221152 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 10-12 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.375" (9.53mm)
Tapapa Tapa 0.050" (1.27mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00054007291657
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 1.230" (31.24mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.250" (6.35mm) Te whakamamae Non-Mating End Insulated
Ira Female Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.375" (9.53mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated Whakaaetanga Mea Brass