SLM3405GD5V-LS
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLM3405GD5V-LS
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua LED ASSY 0.34" 5MM GRN DIFF WHT
Ngā Rauemi: SLM3405GD5V-LS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLM3405GD5V-LS
Tau Wae SLM3405GD5V-LS Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga LED ASSY 0.34" 5MM GRN DIFF WHT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109216 pcs Pepa Raraunga SLM3405GD5V-LS.pdf
Waimotu - Tae 568nm Te Whakatau Ngaohiko 5V
Tirohia te Angle 40° Raupapa SLM
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 25mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Momo Rongo Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito LED Circuit Board Indicator Single Green Diffused 5V 12mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 I teie nei 12mA