SLM2805BWD-LS
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLM2805BWD-LS
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua LED ASSY 0.28" 5MM BLU DIFF WHT
Ngā Rauemi: SLM2805BWD-LS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLM2805BWD-LS
Tau Wae SLM2805BWD-LS Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga LED ASSY 0.28" 5MM BLU DIFF WHT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52309 pcs Pepa Raraunga SLM2805BWD-LS.pdf
Waimotu - Tae 430nm Te Whakatau Ngaohiko 4V
Tirohia te Angle 15° Raupapa SLM
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 15mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Momo Rongo Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito LED Circuit Board Indicator Single Blue Diffused 4V 70mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 I teie nei 70mA