MPC6-2GD24V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC6-2GD24V
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua PNL MNT 24V GREEN 3MM
Ngā Rauemi: MPC6-2GD24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC6-2GD24V
Tau Wae MPC6-2GD24V Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga PNL MNT 24V GREEN 3MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21683 pcs Pepa Raraunga MPC6-2GD24V.pdf
Waimotu - Tae 525nm Tuhinga 24V
Tirohia te Angle 45° Momo -
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Raupapa MPC6-2
Ratonga - Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.23" (5.84mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 2090mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top
Tae Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Green Tiaki Ingoa IP54
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Panel Indicator Green Diffused 45° 24V Round with Domed Top Solder Lug