MPC6-2GD220V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC6-2GD220V
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua PNL MNT 220V GREEN 3MM
Ngā Rauemi: MPC6-2GD220V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC6-2GD220V
Tau Wae MPC6-2GD220V Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga PNL MNT 220V GREEN 3MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5435 pcs Pepa Raraunga MPC6-2GD220V.pdf
Waimotu - Tae 525nm Tuhinga 220V
Tirohia te Angle 45° Momo -
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Raupapa MPC6-2
Ratonga - Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.23" (5.84mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 80mcd Whakaaetanga Maama Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top Tae Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Green
Tiaki Ingoa IP54 Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Panel Indicator Green Diffused 45° 220V Round with Domed Top Solder Lug I teie nei -