MPC3HTW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC3HTW12.0
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua LED PANEL INDICATOR RED 2V
Ngā Rauemi: MPC3HTW12.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC3HTW12.0
Tau Wae MPC3HTW12.0 Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga LED PANEL INDICATOR RED 2V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36384 pcs Pepa Raraunga MPC3HTW12.0.pdf
Waimotu - Tae 625nm Tuhinga 2V
Tirohia te Angle 20° Momo LED
Kāhua Whakamutunga Wire Leads - 12" (304.80mm) Raupapa MPC3
Ratonga Vf (Typ), If (Max) Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.24" (6.10mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 50mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Tae Tae Red Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Red Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Red Clear 20° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
I teie nei 30mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MPC3PGC
MPC3PGC
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: PNL MNT W/ WIRE 555NM 10MCD GRN
I roto i te taonga: 51386 pcs
Tikiake: MPC3PGC.pdf
RFQ
MPC3N
MPC3N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SNIP,METAL WHIZZ,MULTIPURPOSE,9"
I roto i te taonga: 5720 pcs
Tikiake:
RFQ
MPC3HDW6.0
MPC3HDW6.0
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: LED ASSY PNL 3MM HER DIFF 6"
Tikiake: MPC3HDW6.0.pdf
MPC3PGCW12.0
MPC3PGCW12.0
Whakaahuatanga: LED PANEL INDICATOR GRN 2.2V
Tikiake: MPC3PGCW12.0.pdf
MPC3HT
MPC3HT
Whakaahuatanga: PNL MNT W/ WIRE 625NM 50MCD RED
Tikiake: MPC3HT.pdf
MPC3PGD
MPC3PGD
Whakaahuatanga: PNL MNT W/ WIRE 555NM 5MCD GREEN
Tikiake: MPC3PGD.pdf
MPC3HDL
MPC3HDL
Whakaahuatanga: IND METAL PNL 3MM HD RED DIFF