MPC3HD12V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC3HD12V
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua IND METAL PNL 3MM HD RD DIFF 12V
Ngā Rauemi: MPC3HD12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC3HD12V
Tau Wae MPC3HD12V Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga IND METAL PNL 3MM HD RD DIFF 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61723 pcs Pepa Raraunga MPC3HD12V.pdf
Waimotu - Tae 625nm Tuhinga 12V
Tirohia te Angle 35° Momo LED
Kāhua Whakamutunga - Raupapa -
Ratonga - Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.24" (6.10mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 30mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Tae Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Red Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Red Diffused 35° 12V Round with Domed Top, 3mm (T-1)