SPK4-0.006-AC-97
BergquistBergquist
Bergquist
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPK4-0.006-AC-97
Kaihanga / Waitohu: Bergquist
Whakaahuatanga hua THERM PAD 22.61MMX20.45MM W/ADH
Ngā Rauemi: 1.SPK4-0.006-AC-97.pdf2.SPK4-0.006-AC-97.pdf3.SPK4-0.006-AC-97.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPK4-0.006-AC-97
Tau Wae SPK4-0.006-AC-97 Kaihanga Bergquist
Whakamahi RH-10 Momo Pad, Sheet
Te matotoru 0.0060" (0.152mm) Te Resistivity Tema 0.48°C/W
Te Whakaoho Tema 0.9 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa Sil-Pad® K-4 Whakaahuatanga 22.61mm x 20.45mm
Ētahi Ingoa Q6603524 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Silicone Rubber Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Gray 22.61mm x 20.45mm Rectangular Adhesive - One Side Tae Gray