SPK10-0.006-AC-18
BergquistBergquist
Bergquist
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPK10-0.006-AC-18
Kaihanga / Waitohu: Bergquist
Whakaahuatanga hua THERM PAD 39.7MMX28.96MM W/ADH
Ngā Rauemi: 1.SPK10-0.006-AC-18.pdf2.SPK10-0.006-AC-18.pdf3.SPK10-0.006-AC-18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPK10-0.006-AC-18
Tau Wae SPK10-0.006-AC-18 Kaihanga Bergquist
Whakamahi TO-3 Momo Pad, Sheet
Te matotoru 0.0060" (0.152mm) Te Resistivity Tema -
Te Whakaoho Tema 1.3 W/m-K Hanga Rhombus
Raupapa Sil-Pad® K-10 Whakaahuatanga 39.70mm x 28.96mm
Ētahi Ingoa BG415695
Q3887888A
SPK10-0.006-AC-18-NA
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Silicone Rubber Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Beige 39.70mm x 28.96mm Rhombus Adhesive - One Side