XWR-4819-18HD
BeldenBelden
Belden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XWR-4819-18HD
Kaihanga / Waitohu: Belden
Whakaahuatanga hua 48"WALL MNT SWING RACK 18"DEEP
Ngā Rauemi: XWR-4819-18HD.pdf
Waehere Stock 258 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 258 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XWR-4819-18HD
Tau Wae XWR-4819-18HD Kaihanga Belden
Whakaahuatanga 48"WALL MNT SWING RACK 18"DEEP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 258 pcs Pepa Raraunga XWR-4819-18HD.pdf
Tuhinga o mua - Momo Swing Frame
Kāhua Open Rack, Single Frame Raupapa XWR
Whakatairanga Rara One Pair Tuhinga Metal, Steel
Door Doorless Kaupapa - Paewhiri -
Kaupapa - Whānui 18.000" L x 19.750" W x 48.000" H (457.20mm x 501.65mm x 1219.20mm) Whakaahuatanga Taipitopito Metal, Steel Swing Frame Open Rack, Single Frame 18.000" L x 19.750" W x 48.000" H (457.20mm x 501.65mm x 1219.20mm) Black
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SWCC1902121BK2
SWCC1902121BK2
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: RACK STEEL 21.7X23.6X25.6 BLK
I roto i te taonga: 181 pcs
Tikiake: SWCC1902121BK2.pdf
RFQ
Kaihanga: Wakefield-Vette
Whakaahuatanga: RC ENCLOS. SOLID 4U/1/2 19"/420