XWR-3619-18
BeldenBelden
Belden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XWR-3619-18
Kaihanga / Waitohu: Belden
Whakaahuatanga hua 36"WALL MNT SWING RACK 18"DEEP
Ngā Rauemi: XWR-3619-18.pdf
Waehere Stock 372 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 372 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XWR-3619-18
Tau Wae XWR-3619-18 Kaihanga Belden
Whakaahuatanga 36"WALL MNT SWING RACK 18"DEEP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 372 pcs Pepa Raraunga XWR-3619-18.pdf
Tuhinga o mua - Momo Swing Frame
Kāhua Open Rack, Single Frame Raupapa XWR
Whakatairanga Rara One Pair Tuhinga Metal, Steel
Door Doorless Kaupapa - Paewhiri -
Kaupapa - Whānui 18.000" L x 19.750" W x 36.000" H (457.20mm x 501.65mm x 914.40mm) Whakaahuatanga Taipitopito Metal, Steel Swing Frame Open Rack, Single Frame 18.000" L x 19.750" W x 36.000" H (457.20mm x 501.65mm x 914.40mm) Black