VBM221-75
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VBM221-75
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VBM221-75
Tau Wae VBM221-75 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 11682 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga Whakamutunga Solder Raupapa -
Packaging Bulk Tae Mahi -
Tau o nga Ports 1 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Tae Whakatu - Nga Takahanga Tae -
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te Hainatanga Whakataunga -
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Hapa 75 Ohm Tae Housing -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Rauemi Dielectric - Whakaahuatanga Taipitopito BNC Connector Jack, Female Socket 75 Ohm Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Whakaoti Whakamutunga - Momo Hononga Jack, Female Socket
Kāhua Hononga BNC Whakaaetanga Kaituku Paenga -
Paetukutuku Whakaaetanga Center - Kamupene Cable -
Rauemi Ara - Kua mutu te tinana -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VBM221-75-1502
VBM221-75-1502
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB
I roto i te taonga: 33633 pcs
Tikiake:
RFQ
VBM301
VBM301
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK STR 50 OHM PCB