VBM211-75
BelBel
VBM211-75 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VBM211-75
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB
Ngā Rauemi: VBM211-75.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VBM211-75
Tau Wae VBM211-75 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24333 pcs Pepa Raraunga VBM211-75.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500V Whakamutunga Whakamutunga Solder
Raupapa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1427-1048
VBM21175
Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Tau o nga Ports 1 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae 500 Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 0.2dB
Tiaki Ingoa - Kei roto 3 pcs - 1 Connector, 1 Lockwasher, 1 Nut
Hapa 75 Ohm Tae Housing Silver
Tautanga - Max 1GHz Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Rauemi Dielectric Polyoxymethylene (POM)
Whakaahuatanga Taipitopito BNC Connector Jack, Female Socket 75 Ohm Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder Whakaoti Whakamutunga Solder
Momo Hononga Jack, Female Socket Kāhua Hononga BNC
Whakaaetanga Kaituku Paenga Gold Paetukutuku Whakaaetanga Center Phosphor Bronze
Kamupene Cable - Rauemi Ara Zinc Alloy
Kua mutu te tinana Nickel
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VBM211
VBM211
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB
I roto i te taonga: 22620 pcs
Tikiake: VBM211.pdf
RFQ
VBM221
VBM221
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 18942 pcs
Tikiake: VBM221.pdf
RFQ
VBM201
VBM201
Tikiake: VBM201.pdf
VBM301
VBM301
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK STR 50 OHM PCB