VBI301-75
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VBI301-75
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN BNC JACK STR 75OHM PCB
Ngā Rauemi: VBI301-75.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VBI301-75
Tau Wae VBI301-75 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN BNC JACK STR 75OHM PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19878 pcs Pepa Raraunga VBI301-75.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500V Whakamutunga Whakamutunga Solder
Raupapa - Packaging Tray
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Ports 1
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae 500
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 0.2dB Tiaki Ingoa -
Kei roto 3 pcs - 1 Connector, 1 Lockwasher, 1 Nut Hapa 75 Ohm
Tae Housing - Tautanga - Max 1GHz
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Bayonet Lock
Rauemi Dielectric Polyoxymethylene (POM) Whakaahuatanga Taipitopito BNC Connector Jack, Female Socket 75 Ohm Panel Mount, Through Hole Solder
Whakaoti Whakamutunga Solder Momo Hononga Jack, Female Socket
Kāhua Hononga BNC Whakaaetanga Kaituku Paenga Gold
Paetukutuku Whakaaetanga Center Phosphor Bronze Kamupene Cable -
Rauemi Ara Zinc Alloy Kua mutu te tinana Nickel
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VBI28-2051M
VBI28-2051M
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BNC PLUG R/A
I roto i te taonga: 8054 pcs
Tikiake:
RFQ
VBI302
VBI302
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK STR 50 OHM PCB
I roto i te taonga: 26495 pcs
Tikiake: VBI302.pdf
RFQ
VBI402
VBI402
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK STR 50OHM EDGE MNT