VBI211-75
BelBel
VBI211-75 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VBI211-75
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB
Ngā Rauemi: VBI211-75.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VBI211-75
Tau Wae VBI211-75 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25597 pcs Pepa Raraunga VBI211-75.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500V Whakamutunga Whakamutunga Solder
Raupapa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1427-1039
VBI21175
Tae Mahi -65°C ~ 165°C
Tau o nga Ports 1 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae 500 Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 0.2dB
Tiaki Ingoa - Kei roto 3 pcs - 1 Connector, 1 Lockwasher, 1 Nut
Hapa 75 Ohm Tae Housing Black, Silver
Tautanga - Max 1GHz Ngā āhuatanga Board Guide
Pato Tere Bayonet Lock Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito BNC Connector Jack, Female Socket 75 Ohm Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder Whakaoti Whakamutunga Solder
Momo Hononga Jack, Female Socket Kāhua Hononga BNC
Whakaaetanga Kaituku Paenga Gold Paetukutuku Whakaaetanga Center Phosphor Bronze
Kamupene Cable - Rauemi Ara Zinc Alloy
Kua mutu te tinana Nickel
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VBI201-75
VBI201-75
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB
I roto i te taonga: 23749 pcs
Tikiake: VBI201-75.pdf
RFQ
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK CRIMP
I roto i te taonga: 25990 pcs
Tikiake:
RFQ
VBI212
VBI212
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK R/A PCB
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK STR 50OHM CRIMP
Tikiake: VBI30-2051.pdf
VBI301
VBI301
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK STR 50 OHM PCB
Tikiake: VBI301.pdf
VBI211
VBI211
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB
Tikiake: VBI211.pdf
Whakaahuatanga: CONN BNC PLUG SOLDER
VBI28-2051M
VBI28-2051M
Whakaahuatanga: CONN BNC PLUG R/A
VBI202
VBI202
Tikiake: VBI202.pdf
Whakaahuatanga: CONN BNC PLUG R/A CRIMP
VBI201
VBI201
Tikiake: VBI201.pdf
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK STR 75OHM PCB
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel