SQ48T08060-PCA0G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SQ48T08060-PCA0G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 6V 48W
Ngā Rauemi: SQ48T08060-PCA0G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQ48T08060-PCA0G
Tau Wae SQ48T08060-PCA0G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 6V 48W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5379 pcs Pepa Raraunga SQ48T08060-PCA0G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 6V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato Eighth Brick Rahi / Rahi 2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.8mm x 12.7mm)
Raupapa SemiQ™ SQ48 Mana (Watts) 48W
Paa / Case Eighth Brick Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6V 8A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 8A