SQ48T08060-NCC0
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SQ48T08060-NCC0
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 6V 48W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQ48T08060-NCC0
Tau Wae SQ48T08060-NCC0 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 6V 48W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4417 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 6V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.30" L x 0.90" W x 0.26" H (58.4mm x 22.9mm x 6.6mm)
Raupapa SemiQ™ SQ48 Mana (Watts) 48W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module, 1/8 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6V 8A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 8A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low