SLIN-30E1ALG
BelBel
SLIN-30E1ALG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLIN-30E1ALG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.8-2.75V 83W
Ngā Rauemi: SLIN-30E1ALG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
324 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLIN-30E1ALG
Tau Wae SLIN-30E1ALG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.8-2.75V 83W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8171 pcs Pepa Raraunga SLIN-30E1ALG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.8 ~ 2.75 V Momotuhi - Input (Min) 6V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 1.30" L x 0.53" W x 0.39" H (33.0mm x 13.5mm x 10.0mm) Raupapa SLIN
Mana (Watts) 83W Packaging Tray
Paa / Case Module Ētahi Ingoa 507-1578
SLIN-30E1AL
SLIN30E1AL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP He pai 91.8%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 2.75 V 30A 6V - 14V Input Nama - Whakaputa (Max) 30A