SLIN-20E1ALG
BelBel
SLIN-20E1ALG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLIN-20E1ALG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.69-5.5V 110W
Ngā Rauemi: SLIN-20E1ALG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
324 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLIN-20E1ALG
Tau Wae SLIN-20E1ALG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.69-5.5V 110W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13610 pcs Pepa Raraunga SLIN-20E1ALG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.69 ~ 5.5 V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 1.30" L x 0.53" W x 0.33" H (33.0mm x 13.5mm x 8.5mm) Raupapa SLIN
Mana (Watts) 110W Packaging Tray
Paa / Case Module Ētahi Ingoa 507-1581
SLIN-20E1AL
SLIN20E1AL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.69 ~ 5.5 V 20A 4.5V - 14V Input Nama - Whakaputa (Max) 20A