SIE503.3LTR
Hua Hua
Tau Wae: SIE503.3LTR
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Ngā Rauemi: SIE503.3LTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIE503.3LTR
Tau Wae SIE503.3LTR Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5434 pcs Pepa Raraunga SIE503.3LTR.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.50" L x 0.55" W x 0.25" H (63.5mm x 14.0mm x 6.4mm) Raupapa SIE 500
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case 11-SIP Module Tae Mahi 0°C ~ 55°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, SCP He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 4.5V - 5.5V Input Nama - Whakaputa (Max) 6A