SIE502.5LT
Hua Hua
Tau Wae: SIE502.5LT
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2.5V 15W
Ngā Rauemi: SIE502.5LT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIE502.5LT
Tau Wae SIE502.5LT Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5455 pcs Pepa Raraunga SIE502.5LT.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2.5V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 6.4mm x 14.0mm) Raupapa SIE 500
Mana (Watts) 15W Packaging Bulk
Paa / Case 11-SIP Module Tae Mahi 0°C ~ 55°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, SCP He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 6A 4.5V - 5.5V Input Nama - Whakaputa (Max) 6A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIE503.3LTR
SIE503.3LTR
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
I roto i te taonga: 5434 pcs
Tikiake: SIE503.3LTR.pdf
RFQ
SIE800DF-T1-E3
SIE800DF-T1-E3
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 30V 50A 10-POLARPAK
I roto i te taonga: 4045 pcs
Tikiake: SIE800DF-T1-E3.pdf
RFQ
SIE502.5LTR
SIE502.5LTR
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2.5V 15W