SDH-H25BL
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDH-H25BL
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua HOOD SDH 25 POS STR W/LATCHES(R
Ngā Rauemi: SDH-H25BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDH-H25BL
Tau Wae SDH-H25BL Kaihanga Bel
Whakaahuatanga HOOD SDH 25 POS STR W/LATCHES(R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 45746 pcs Pepa Raraunga SDH-H25BL.pdf
Te whakangungu Unshielded Raupapa SDH
Te whakanoho - Ētahi Ingoa 7024925025
SDHH25BL
Tau o nga Tauranga 25 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Phenylene Oxide, Modified Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Pūmārō Strain Relief
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position Two Piece Backshell Connector Black 180° Unshielded
Tae Black Momo Tae Round
Waea Kawe 180° Momo Accessory Two Piece Backshell
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SDH-H15GL
SDH-H15GL
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: HOOD SDH 15 POS STR W/LATCHES(R
I roto i te taonga: 35111 pcs
Tikiake: SDH-H15GL.pdf
RFQ
SDH-H15BL
SDH-H15BL
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 39092 pcs
Tikiake: SDH-H15BL.pdf
RFQ
SDH-9BL
SDH-9BL
Whakaahuatanga: CONN BACKSHELL DB9 PLASTIC
Tikiake: SDH-9BL.pdf
SDH2812-100-R
SDH2812-100-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FIXED IND 9.67UH 620MA 467 MOHM
Tikiake: SDH2812-100-R.pdf
SDH-9RGL
SDH-9RGL
Tikiake: SDH-9RGL.pdf
SDH-H9BL
SDH-H9BL
Whakaahuatanga: HOOD SDH 9 POS STR W/LATCHES(RO
Tikiake: SDH-H9BL.pdf
SDH-37GFLCS
SDH-37GFLCS
Whakaahuatanga: CONN BACKSHELL DB37 PLASTIC
Tikiake: SDH-37GFLCS.pdf
SDH10KM
SDH10KM
Kaihanga: Semtech Corporation
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 10KV 1A MODULE
I roto i te taonga: 552 pcs
Tikiake: SDH10KM.pdf
SDH15K
SDH15K
Kaihanga: Semtech Corporation
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 15KV 400MA MODULE
I roto i te taonga: 522 pcs
Tikiake: SDH15K.pdf
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FIXED IND 97.7UH 217MA 3.97 OHM
Tikiake: SDH2812-101-R.pdf
SDH-9GL
SDH-9GL
Tikiake: SDH-9GL.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 14.7UH 500MA 721 MOHM
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel