SDH-H15BL
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDH-H15BL
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua HOOD SDH 15 POS STR W/LATCHES(R
Ngā Rauemi: SDH-H15BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDH-H15BL
Tau Wae SDH-H15BL Kaihanga Bel
Whakaahuatanga HOOD SDH 15 POS STR W/LATCHES(R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 39092 pcs Pepa Raraunga SDH-H15BL.pdf
Te whakangungu Unshielded Raupapa SDH
Te whakanoho - Ētahi Ingoa 7024915025
SDHH15BL
Tau o nga Tauranga 15 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Phenylene Oxide, Modified Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Pūmārō Strain Relief
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Two Piece Backshell Connector Black 180° Unshielded
Tae Black Momo Tae Round
Waea Kawe 180° Momo Accessory Two Piece Backshell
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SDH-H15GL
SDH-H15GL
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: HOOD SDH 15 POS STR W/LATCHES(R
I roto i te taonga: 35111 pcs
Tikiake: SDH-H15GL.pdf
RFQ
SDH-9RGL
SDH-9RGL
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BACKSHELL DB9 PLASTIC
I roto i te taonga: 19074 pcs
Tikiake: SDH-9RGL.pdf
RFQ
SDH-9BL
SDH-9BL
Tikiake: SDH-9BL.pdf
SDH10KM
SDH10KM
Kaihanga: Semtech Corporation
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 10KV 1A MODULE
I roto i te taonga: 552 pcs
Tikiake: SDH10KM.pdf
SDH2812-101-R
SDH2812-101-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FIXED IND 97.7UH 217MA 3.97 OHM
Tikiake: SDH2812-101-R.pdf
SDH-9GL
SDH-9GL
Tikiake: SDH-9GL.pdf
SDH-H9BL
SDH-H9BL
Whakaahuatanga: HOOD SDH 9 POS STR W/LATCHES(RO