SCRH127/LD-270
BelBel
SCRH127/LD-270 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH127/LD-270
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27UH 4.08A 41.6 MOHM
Ngā Rauemi: SCRH127/LD-270.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH127/LD-270
Tau Wae SCRH127/LD-270 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 27UH 4.08A 41.6 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128980 pcs Pepa Raraunga SCRH127/LD-270.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 27µH
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Shielded Inductor 4.08A 41.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 41.6 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.08A I teie nei - Maama 4.2A