SCRH127/LD-181
BelBel
SCRH127/LD-181 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH127/LD-181
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 180UH 1.58A 299 MOHM
Ngā Rauemi: SCRH127/LD-181.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH127/LD-181
Tau Wae SCRH127/LD-181 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 180UH 1.58A 299 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 112776 pcs Pepa Raraunga SCRH127/LD-181.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCRH127/LD
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 180µH
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µH Shielded Inductor 1.58A 299 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 299 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.58A I teie nei - Maama 1.55A