SCRH105A-560
BelBel
SCRH105A-560 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH105A-560
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 56UH 2.22A 185 MOHM
Ngā Rauemi: SCRH105A-560.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH105A-560
Tau Wae SCRH105A-560 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 56UH 2.22A 185 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115036 pcs Pepa Raraunga SCRH105A-560.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 56µH
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 56µH Shielded Inductor 2.22A 185 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 185 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.22A I teie nei - Maama 2A