SCRH105A-471
BelBel
SCRH105A-471 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH105A-471
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470UH 690MA 1.46 OHM
Ngā Rauemi: SCRH105A-471.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH105A-471
Tau Wae SCRH105A-471 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 470UH 690MA 1.46 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104500 pcs Pepa Raraunga SCRH105A-471.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 470µH
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Shielded Inductor 690mA 1.46 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.46 Ohm Max
Whakatauranga onamata 690mA I teie nei - Maama 600mA