SCIHP1367-8R2M
BelBel
SCIHP1367-8R2M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCIHP1367-8R2M
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2UH 10.5A 16.6 MOHM
Ngā Rauemi: SCIHP1367-8R2M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCIHP1367-8R2M
Tau Wae SCIHP1367-8R2M Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2UH 10.5A 16.6 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62519 pcs Pepa Raraunga SCIHP1367-8R2M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCIHP1367
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200kHz Inangarangi 8.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.264" (6.70mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 10.5A 16.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 16.6 mOhm Max
Whakatauranga onamata 10.5A I teie nei - Maama 16A