SCIHP1367-100M
BelBel
SCIHP1367-100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCIHP1367-100M
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 10A 18.5 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCIHP1367-100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCIHP1367-100M
Tau Wae SCIHP1367-100M Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 10A 18.5 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85291 pcs Pepa Raraunga SCIHP1367-100M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCIHP1367
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 595-1400-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.264" (6.70mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Wirewound Inductor 10A 18.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 18.5 mOhm Max Whakatauranga onamata 10A
I teie nei - Maama 15.5A