SCIHP1350-3R3M
BelBel
SCIHP1350-3R3M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCIHP1350-3R3M
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua IND SMD 3.3UH 24A 200KHZ
Ngā Rauemi: SCIHP1350-3R3M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCIHP1350-3R3M
Tau Wae SCIHP1350-3R3M Kaihanga Bel
Whakaahuatanga IND SMD 3.3UH 24A 200KHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46640 pcs Pepa Raraunga SCIHP1350-3R3M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCIHP1350
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 595-1775-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200kHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 14A 9.2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 9.2 mOhm Max
Whakatauranga onamata 14A I teie nei - Maama 24A