SCH53-150
BelBel
SCH53-150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCH53-150
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 1.2A 250 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCH53-150.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCH53-150
Tau Wae SCH53-150 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 1.2A 250 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 176655 pcs Pepa Raraunga SCH53-150.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 15µH
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 250 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.2A I teie nei - Maama 1A