SCH53-100
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCH53-100
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 1.5A 160 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCH53-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCH53-100
Tau Wae SCH53-100 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 1.5A 160 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 169891 pcs Pepa Raraunga SCH53-100.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SCH53
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 160 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.5A I teie nei - Maama 1.23A