SCH114-2R5
BelBel
SCH114-2R5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCH114-2R5
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.5UH 5.1A 30 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCH114-2R5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCH114-2R5
Tau Wae SCH114-2R5 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 2.5UH 5.1A 30 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138537 pcs Pepa Raraunga SCH114-2R5.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 2.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.193" (4.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.5µH Unshielded Wirewound Inductor 5.1A 30 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Whakatauranga onamata 5.1A I teie nei - Maama 6.5A