SCH114-271
BelBel
SCH114-271 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCH114-271
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 270UH 680MA 927 MOHM
Ngā Rauemi: SCH114-271.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCH114-271
Tau Wae SCH114-271 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 270UH 680MA 927 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 133930 pcs Pepa Raraunga SCH114-271.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 270µH
Teitei - Tae (Max) 0.193" (4.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 270µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 927 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 927 mOhm Max
Whakatauranga onamata 680mA I teie nei - Maama 720mA