SCEP105L-5R7
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCEP105L-5R7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.7UH 8A 12.4 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCEP105L-5R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP105L-5R7
Tau Wae SCEP105L-5R7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 5.7UH 8A 12.4 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64330 pcs Pepa Raraunga SCEP105L-5R7.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP105L
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 5.7µH
Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.7µH Shielded Inductor 8A 12.4 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 12.4 mOhm Max
Whakatauranga onamata 8A I teie nei - Maama 5.8A