SCEP105L-4R3
Hua Hua
Tau Wae: SCEP105L-4R3
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.3UH 9A 10.5 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCEP105L-4R3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP105L-4R3
Tau Wae SCEP105L-4R3 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 4.3UH 9A 10.5 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69993 pcs Pepa Raraunga SCEP105L-4R3.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP105L
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 4.3µH
Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.3µH Shielded Inductor 9A 10.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 10.5 mOhm Max
Whakatauranga onamata 9A I teie nei - Maama 6.8A