SCEP104S-1R3
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCEP104S-1R3
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.3UH 10.5A 11.8 MOHM
Ngā Rauemi: SCEP104S-1R3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP104S-1R3
Tau Wae SCEP104S-1R3 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 1.3UH 10.5A 11.8 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69277 pcs Pepa Raraunga SCEP104S-1R3.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP104S
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1.3µH
Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.3µH Shielded Inductor 10.5A 11.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 11.8 mOhm Max
Whakatauranga onamata 10.5A I teie nei - Maama 16.6A