SCEP104L-1R4
BelBel
SCEP104L-1R4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCEP104L-1R4
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.4UH 13.5A 5.9 MOHM
Ngā Rauemi: SCEP104L-1R4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP104L-1R4
Tau Wae SCEP104L-1R4 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 1.4UH 13.5A 5.9 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70719 pcs Pepa Raraunga SCEP104L-1R4.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP104L
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1.4µH
Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.4µH Shielded Inductor 13.5A 5.9 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5.9 mOhm Max
Whakatauranga onamata 13.5A I teie nei - Maama 12.2A