SCB73C-6R8
BelBel
SCB73C-6R8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCB73C-6R8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 3.15A 55 MOHM
Ngā Rauemi: SCB73C-6R8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCB73C-6R8
Tau Wae SCB73C-6R8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 3.15A 55 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160373 pcs Pepa Raraunga SCB73C-6R8.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
Ētahi Ingoa 595-1397-2
SCB73C-6R8M
SCB73C6R8
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Shielded Inductor 3.15A 55 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 55 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.15A
I teie nei - Maama 1.76A