SCB73C-470
BelBel
SCB73C-470 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCB73C-470
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 1.11A 350 MOHM
Ngā Rauemi: SCB73C-470.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCB73C-470
Tau Wae SCB73C-470 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 1.11A 350 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160697 pcs Pepa Raraunga SCB73C-470.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 47µH
Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Inductor 1.11A 350 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.11A I teie nei - Maama 600mA