SC5040FH-6R8
BelBel
SC5040FH-6R8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC5040FH-6R8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 11.5A 9 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SC5040FH-6R8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC5040FH-6R8
Tau Wae SC5040FH-6R8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 11.5A 9 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100886 pcs Pepa Raraunga SC5040FH-6R8.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.880" L x 0.640" W (22.35mm x 16.26mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SC5040FH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.484" (12.30mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 11.5A 9 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 9 mOhm Max
Whakatauranga onamata 11.5A I teie nei - Maama 21.5A
Ngā Hua e hāngai ana
SC50F103V
SC50F103V
Kaihanga: Advanced Sensors / Amphenol
Whakaahuatanga: THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
I roto i te taonga: 20697 pcs
Tikiake: SC50F103V.pdf
RFQ
SC5040FH-680
SC5040FH-680
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 3.4A 67 MOHM SMD
I roto i te taonga: 79535 pcs
Tikiake: SC5040FH-680.pdf
RFQ
SC5040FH-470
SC5040FH-470
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 4.1A 52 MOHM SMD
Tikiake: SC5040FH-470.pdf
SC50F103WN
SC50F103WN
Tikiake: SC50F103WN.pdf
SC508AULTRT
SC508AULTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC REG CTRLR BUCK 20MLPQ
Tikiake: SC508AULTRT.pdf
SC5040FH-331
SC5040FH-331
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 1.8A 325 MOHM
Tikiake: SC5040FH-331.pdf
SC5040FH-681
SC5040FH-681
Whakaahuatanga: FIXED IND 680UH 1.1A 780 MOHM
Tikiake: SC5040FH-681.pdf
SC5040FH-330
SC5040FH-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 4.4A 37 MOHM SMD
Tikiake: SC5040FH-330.pdf
SC508ULTRT
SC508ULTRT
Kaihanga: Semtech
Tikiake: SC508ULTRT.pdf
SC50F103W
SC50F103W
Tikiake: SC50F103W.pdf
SC5040FH-3R9
SC5040FH-3R9
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.9UH 14A 6 MOHM SMD
Tikiake: SC5040FH-3R9.pdf
SC50F103VN
SC50F103VN
Tikiake: SC50F103VN.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel