SC50F103WN
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
SC50F103WN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC50F103WN
Kaihanga / Waitohu: Advanced Sensors / Amphenol
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Ngā Rauemi: SC50F103WN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC50F103WN
Tau Wae SC50F103WN Kaihanga Advanced Sensors / Amphenol
He Rahinga Kei te wātea 21752 pcs Pepa Raraunga SC50F103WN.pdf
Raupapa SC Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 10k
Te Tangata Tangata ±0.2°C Mana - Max 50mW
Packaging Bulk Paa / Case Bead
Ētahi Ingoa 235-1433
508697
508697C
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Length - Wire Wire 1.50" (38.00mm)
B25 / 85 3969K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B Te Uara Tohu -
Ngā Hua e hāngai ana
SC5040FH-6R8
SC5040FH-6R8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 11.5A 9 MOHM SMD
I roto i te taonga: 100886 pcs
Tikiake: SC5040FH-6R8.pdf
RFQ
SC50F302V
SC50F302V
Kaihanga: Advanced Sensors / Amphenol
Whakaahuatanga: THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
I roto i te taonga: 23919 pcs
Tikiake: SC50F302V.pdf
RFQ
SC50F232W
SC50F232W
Whakaahuatanga: THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
Tikiake: SC50F232W.pdf
SC50F103VN
SC50F103VN
Whakaahuatanga: THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Tikiake: SC50F103VN.pdf
SC50F502V
SC50F502V
Whakaahuatanga: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Tikiake: SC50F502V.pdf
SC50F302W
SC50F302W
Tikiake: SC50F302W.pdf
SC508AULTRT
SC508AULTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC REG CTRLR BUCK 20MLPQ
Tikiake: SC508AULTRT.pdf
SC50F232V
SC50F232V
Tikiake: SC50F232V.pdf
SC50F103V
SC50F103V
Tikiake: SC50F103V.pdf
SC508ULTRT
SC508ULTRT
Kaihanga: Semtech
Tikiake: SC508ULTRT.pdf
SC50F303W
SC50F303W
Whakaahuatanga: THERMISTOR NTC 30KOHM 3969K BEAD
Tikiake: SC50F303W.pdf
SC50F103W
SC50F103W
Tikiake: SC50F103W.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel