SC3316FH-6R8
BelBel
SC3316FH-6R8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC3316FH-6R8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 4.5A 22 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SC3316FH-6R8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC3316FH-6R8
Tau Wae SC3316FH-6R8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 4.5A 22 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 139026 pcs Pepa Raraunga SC3316FH-6R8.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.512" L x 0.394" W (13.00mm x 10.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SC3316FH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.250" (6.35mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 4.5A 22 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.5A I teie nei - Maama 5A
Ngā Hua e hāngai ana
SC3316FH-R27
SC3316FH-R27
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 270NH 17.8A 2 MOHM SMD
I roto i te taonga: 124429 pcs
Tikiake: SC3316FH-R27.pdf
RFQ
SC3326F-101
SC3326F-101
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 1.4A 280 MOHM
I roto i te taonga: 137105 pcs
Tikiake: SC3326F-101.pdf
RFQ
SC3326F-102
SC3326F-102
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 450MA 2.7 OHM SMD
Tikiake: SC3326F-102.pdf
SC3316FH-2R7
SC3316FH-2R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.7UH 6.4A 12 MOHM SMD
Tikiake: SC3316FH-2R7.pdf
SC3316FH-3R3
SC3316FH-3R3
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 6.4A 14 MOHM SMD
Tikiake: SC3316FH-3R3.pdf
SC3316FH-1R0
SC3316FH-1R0
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 10.5A 6 MOHM SMD
Tikiake: SC3316FH-1R0.pdf
SC33262DR2G
SC33262DR2G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC VOLT REGULATOR
Tikiake:
SC3316FH-2R2
SC3316FH-2R2
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 7.4A 11 MOHM SMD
Tikiake: SC3316FH-2R2.pdf
SC3316FH-R56
SC3316FH-R56
Whakaahuatanga: FIXED IND 560NH 11.5A 5 MOHM SMD
Tikiake: SC3316FH-R56.pdf
SC3326F-100
SC3326F-100
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 5A 31 MOHM SMD
Tikiake: SC3326F-100.pdf
SC3316FH-4R7
SC3316FH-4R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 5.4A 18 MOHM SMD
Tikiake: SC3316FH-4R7.pdf
SC3316FH-1R5
SC3316FH-1R5
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 8.5A 8 MOHM SMD
Tikiake: SC3316FH-1R5.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel