SC33262DR2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC33262DR2G
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC VOLT REGULATOR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC33262DR2G
Tau Wae SC33262DR2G Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 115599 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito PFC IC
Ngā Hua e hāngai ana
SC3316FH-R27
SC3316FH-R27
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 270NH 17.8A 2 MOHM SMD
I roto i te taonga: 124429 pcs
Tikiake: SC3316FH-R27.pdf
RFQ
SC3326F-102
SC3326F-102
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 450MA 2.7 OHM SMD
I roto i te taonga: 145361 pcs
Tikiake: SC3326F-102.pdf
RFQ
SC3326F-101
SC3326F-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 1.4A 280 MOHM
Tikiake: SC3326F-101.pdf
SC3326F-150
SC3326F-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 4A 47 MOHM SMD
Tikiake: SC3326F-150.pdf
SC3326F-220
SC3326F-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 3A 67 MOHM SMD
Tikiake: SC3326F-220.pdf
SC3316FH-2R7
SC3316FH-2R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.7UH 6.4A 12 MOHM SMD
Tikiake: SC3316FH-2R7.pdf
SC3316FH-3R3
SC3316FH-3R3
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 6.4A 14 MOHM SMD
Tikiake: SC3316FH-3R3.pdf
SC3326F-100
SC3326F-100
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 5A 31 MOHM SMD
Tikiake: SC3326F-100.pdf
SC3316FH-4R7
SC3316FH-4R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 5.4A 18 MOHM SMD
Tikiake: SC3316FH-4R7.pdf
SC3316FH-6R8
SC3316FH-6R8
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 4.5A 22 MOHM SMD
Tikiake: SC3316FH-6R8.pdf
SC3326F-151
SC3326F-151
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 1.1A 430 MOHM
Tikiake: SC3326F-151.pdf
SC3316FH-R56
SC3316FH-R56
Whakaahuatanga: FIXED IND 560NH 11.5A 5 MOHM SMD
Tikiake: SC3316FH-R56.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel