SC105B-120
BelBel
SC105B-120 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC105B-120
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 3.2A 70 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SC105B-120.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC105B-120
Tau Wae SC105B-120 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 3.2A 70 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132372 pcs Pepa Raraunga SC105B-120.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.429" L x 0.386" W (10.90mm x 9.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SC105B
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 12µH
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Unshielded Wirewound Inductor 3.2A 70 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3.2A I teie nei - Maama 2.45A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC105-680
SC105-680
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD
I roto i te taonga: 141539 pcs
Tikiake: SC105-680.pdf
RFQ
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 680UH 450MA 2.25 OHM
I roto i te taonga: 151433 pcs
Tikiake: SC105-681.pdf
RFQ
SC105B-220
SC105B-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 2.4A 100 MOHM SMD
Tikiake: SC105B-220.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 82UH 1.4A 250 MOHM SMD
SC105B-151
SC105B-151
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 960MA 550 MOHM
Tikiake: SC105B-151.pdf
SC105B-100
SC105B-100
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 3.5A 60 MOHM SMD
Tikiake: SC105B-100.pdf
SC105B-150
SC105B-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 2.9A 80 MOHM SMD
Tikiake: SC105B-150.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 820UH 430MA 2.55 OHM
SC105B-180
SC105B-180
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
Tikiake: SC105B-180.pdf
SC105B-101
SC105B-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 1.2A 370 MOHM
Tikiake: SC105B-101.pdf
SC105B-121
SC105B-121
Whakaahuatanga: FIXED IND 120UH 1.08A 430 MOHM
Tikiake: SC105B-121.pdf
SC105B-181
SC105B-181
Whakaahuatanga: FIXED IND 180UH 860MA 630 MOHM
Tikiake: SC105B-181.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel