SC105-821
BelBel
SC105-821 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC105-821
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820UH 430MA 2.55 OHM
Ngā Rauemi: SC105-821.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC105-821
Tau Wae SC105-821 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 820UH 430MA 2.55 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163290 pcs Pepa Raraunga SC105-821.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SC105
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 820µH
Teitei - Tae (Max) 0.224" (5.70mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 2.55 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.55 Ohm Max
Whakatauranga onamata 430mA I teie nei - Maama 240mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC105B-120
SC105B-120
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 3.2A 70 MOHM SMD
I roto i te taonga: 132372 pcs
Tikiake: SC105B-120.pdf
RFQ
SC105B-101
SC105B-101
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 1.2A 370 MOHM
I roto i te taonga: 138582 pcs
Tikiake: SC105B-101.pdf
RFQ
SC105B-150
SC105B-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 2.9A 80 MOHM SMD
Tikiake: SC105B-150.pdf
SC105-560
SC105-560
Whakaahuatanga: FIXED IND 56UH 1.6A 190 MOHM SMD
Tikiake: SC105-560.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD
Tikiake: SC105-680.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 560UH 460MA 1.9 OHM
SC105B-100
SC105B-100
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 3.5A 60 MOHM SMD
Tikiake: SC105B-100.pdf
SC105B-151
SC105B-151
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 960MA 550 MOHM
Tikiake: SC105B-151.pdf
SC105B-121
SC105B-121
Whakaahuatanga: FIXED IND 120UH 1.08A 430 MOHM
Tikiake: SC105B-121.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 480MA 1.48 OHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 680UH 450MA 2.25 OHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 82UH 1.4A 250 MOHM SMD
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel